Samochody Toyoty to jedne z najchętniej wybieranych pojazdów przez Polaków. Marka przez lata zdobyła solidną pozycję na rynku światowym, kreując trendy i dostarczając swoim klientom samochody, na których można polegać. Dziś przyjrzymy się fenomenowi Toyoty i odkryjemy, dlaczego dokładnie te samochody cieszą się takim zainteresowaniem.

Marka z duszą

Toyota Motor Corporation swoje początki znajduje w wizji młodego przedsiębiorcy Kiichiro Toyody, który w 1937 roku założył firmę, zainspirowany tym, co zobaczył wcześniej w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jego ojciec – Sakichi odpowiadał za stworzenie pierwszego mechanicznego warsztatu tkackiego, co otworzyło wiele możliwości dla młodego i pełnego marzeń syna. Dzięki temu, powstała firma, która jest jednym z wiodących koncernów motoryzacyjnych na świecie.

Innowacja i perfekcja

Od momentu powstania firma rozwija się dynamicznie i obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc na rynku światowym. Toyota zajmuje się produkcją samochodów osobowych oraz dostawczych, a także prowadzi sprzedaż samochodów używanych. Dodatkowo, firma może pochwalić się spopularyzowaniem samochodów hybrydowych z napędem spalinowo-elektrycznym, które są przyjazne dla środowiska i tym samym, sprzyjają globalnemu ruchowi na rzecz jego ochrony. Oprócz tego, marka odniosła także sukcesy z wprowadzeniem pionierskiego systemu bezpieczeństwa ITS Connect, opartego na komunikacji między pojazdami i infrastrukturą drogową. Toyota to marka innowacyjna, która dostarcza na nasz rynek samochody ekonomiczne, komfortowe oraz niezawodne.

Toyota w Polsce

Toyota jest jedną z wiodących marek samochodowych, zarówno na rynku światowym, jak i na naszym, polskim rynku. W Polsce posiada 63 dealerów – między innymi salon Toyota Walder, który swoją siedzibę posiada w Trójmieście. Do zakupu w salonach znaleźć możemy Toyoty Aygo, Toyoty Yaris, Toyoty C – HR, Toyoty Corolla, Toyoty PROACE oraz wiele innych, znanych modeli, które od lat cieszą się świetną renomą i stanowią niezastąpione wsparcie dla kierowców zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym.

Niezastąpione i luksusowe auta dostępne są w najlepszych cenach. Sprawdź ofertę najbliższego dealera i dowiedz się więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here