Wielu myślało, że niemożliwe jest stworzenie tak małego samochodu o tak wielkiej mocy. Abarth udowadnia, że nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o jeden cel: przyjemność z jazdy. Moc, sylwetka, wyposażenie, oryginalność – wszystko to niezmiennie zachwyca.

Mały skorpion o wielkim potencjale

Kierowca decydujący się na zakup Abartha wie, czego chce: najważniejsze, to sprawić, aby codzienna jazda bliska była prawdziwym emocjom. Ten niewielki sportowy samochód zapewnia całe mnóstwo niezapomnianych chwil bez względu na to, gdzie się znajduje – zachwyca i w wielkim mieście, i na mniej uczęszczanych drogach, ale także na autostradzie, na której pokazuje swój potencjał.

Silnik T-JET o mocy 160 KM i momencie obrotowym na poziomie 3000 obr./min aż rwie się do jazdy! Stabilność pozwala utrzymać tylne zawieszenie Koni z technologią FSD – właśnie dzięki tym elementom większa przyczepność i zwinność auta staje się faktem.

Twój prywatny tor

Abarth Pista został stworzony z myślą o kierowcach, którzy szukają czegoś więcej niż auta do codziennej jazdy. To świetne rozwiązanie dla tęskniących za swobodą oraz dynamicznością, a zarazem posiadaniem pełnej kontroli nad pojazdem. Twórcy zrobili wszystko, aby samochód sportowy tego typu mógł spełnić te oczekiwania, i to z nawiązką.

Nowy system telemetryczny, w który wyposażony został Abarth, pozwala na kontrolowanie osiągów, a co więcej – dzielenie się nimi z innymi miłośnikami dynamicznej jazdy! To świetna opcja dla kierowców lubiących rywalizację, ale w tej bezpiecznej formie. Porównywanie osiągów pozwala choć przez chwilę poczuć się jak na prawdziwym torze.

Jednocześnie Abarth Pista wierny jest klasycznej stylizacji. Kierunek ten marka obrała już jakiś czas temu i jak widać, nie zamierza ulegać modzie – stale reprezentuje swój własny, indywidualny styl, ciesząc oko zarówno miłośników klasyki, jak i kierowców poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Nie wiesz, jakie auto sportowe wybrać, aby się wyróżnić? Abarth to zawsze dobry wybór!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here