Codziennie, wielu z nas poszukuje nowego lub używanego samochodu ciężarowego. Portale z ogłoszeniami, oczywiście, stale uzupełniają swoje bazy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Niestety, czym więcej ogłoszeń i propozycji, tym większy odsetek takich, które niestety spełniają oczekiwania jedynie na zdjęciach. Dlatego, właśnie, powstał nowy portal Pokato.pl z w pełni zweryfikowaną i rzetelną bazą ogłoszeń z całej Polski. U nas znajdziesz to, co faktycznie Cię interesuje. Nasi specjaliści czuwają nad tym, aby zamieszczane treści spełniały najwyższe standardy i nie wprowadzały błąd.

Co wyróżnia nasz portal?

Bezpłatne i szybkie założenie konta, profesjonalna ochrona Twoich danych osobowych, klarowna i szybka wyszukiwarka tego, co rzeczywiście Cię interesuje – zintegrowana z podziałem geograficznym, cenowym oraz przedmiotowym. Jeśli po okresie eksploatacji chcesz sprzedać swój samochód, w łatwy sposób zamieścisz swojego ogłoszenie na naszym portalu.

Dlaczego warto kupić używany samochód ciężarowy za pośrednictwem Pokato?

  1. Weryfikujemy każde ogłoszenie w rzetelny sposób pod kątem merytorycznym. U nas nie znajdziesz treści, które budzą wątpliwości. Staramy się selekcjonować ogłoszenia pod względem legalności i prawdziwości treści tak, abyś kupując z nami, czuł się bezpiecznie.
  2. Duża liczba ogłoszeń daje możliwość weryfikacji ceny i porównania ofert tak, by wybrać najbardziej opłacalną.
  3. Możesz zadać wszelkie niezbędne pytanie osobie sprzedającej tak, by Twój zakup był w pełni odpowiedzialny i trafiony.
  4. Nie musisz daleko szukać – najlepsze ogłoszenia wyróżnione są na naszej głównej stronie w zakładce „Promocje i okazje”.
  5. Nie pobieramy opłaty od dokonanej transakcji. Nie spotkasz się, więc, z dodatkowymi kosztami czy podnoszeniem ceny pojazdu po to, by opłacić prowizję naszego portalu.

Jeśli jednak masz ochotę sprawić sobie nowy samochód ciężarowy, wybór portalu Pokato, również będzie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego?

  1. Współpracujemy tylko z pewnymi i zweryfikowanymi dostawcami i dealerami. Stale budujemy i rozwijamy relacje partnerskie, by na nasz portal trafiały jedynie najlepsze oferty od podmiotów godnych zaufania.
  2. Podmioty ogłaszające się na naszej stronie, częstokroć udzielają rabatu na kupowany za naszym pośrednictwem samochód ciężarowy. Będzie to, więc, dobry argument do negocjowania ceny. Trzymamy za Ciebie kciuki. Na pewno świetnie dasz sobie radę.
  3. Nasi partnerzy rozumieją, że liczy się dla Ciebie szybkość realizacji transakcji. Cenisz kompletność usługi i krótki czas jej wykonania. Dlatego, właśnie, poza samochodem, proponują oni często usługi finansowania zakupu oraz ubezpieczenia, abyś w krótkim czasie mógł załatwić wszystko, właściwie w jednym miejscu.

Jak widzisz, nie pozostaje nic innego jak sprawdzić samochody ciężarowe używane i nowe na naszym portalu. Pamiętaj, kupując używany samochód, nie oczekuj stanu fabrycznego. Samochód będzie nosił ślady użytkowania, jednak jego cena będzie niższa, a jeśli minął jego okres gwarancji, nie ma obowiązku wizyty w autoryzowanym serwisie, co zdecydowanie wpłynie na koszty jego utrzymania. Będzie to dobre rozwiązanie dla rozwijającego się biznesu. Nowe auto, natomiast, to nowoczesna technologia, gwarancja oraz wyzerowany licznik, ale też dużo wyższe koszty zakupu, serwisu oraz ubezpieczenia. Argumenty za tym, jakie auto ciężarowe wybrać, mnożą się więc. Decyzję pozostawiamy Tobie, my natomiast czuwamy nad tym, abyś miał w czym wybierać. Podejmując decyzję, czy kupić nowy czy używany samochód ciężarowy, warto też pamiętać o tym, że nie musisz finansować go z własnej kieszeni. Leasing, pożyczki, kredyty – to popularne formy finansowania, z których możesz skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here