Podczas gdy inne koncerny prześcigają się w tym, aby zachwycać nowościami, Fiat mocno trzyma się swojego flagowego modelu, przedstawiając jego nowe oblicza. Kultowa, ciesząca się ogromną popularnością „pięćsetka” prezentuje nam swoją kolejną twarz. A raczej dwie: supermodne, popowe, będące odzwierciedleniem najnowszych motoryzacyjnych trendów.

Dwie nowe gwiazdy Fiata

Star i Rockstar to najświeższe propozycje włoskiego koncernu, który zamiast na tworzeniu nowych modeli woli skupić się na tym, aby dostosowywać istniejące samochody do panujących trendów. Co zupełnie nie dziwi – kultowy Fiat 500 wciąż cieszy się ogromną popularnością. Kierowcy chętnie sięgają po model, chwaląc jego kompaktowe wymiary, uroczy wygląd oraz sprawdzone rozwiązania techniczne. To niewątpliwy fenomen, którego kreatywność należy docenić bez względu na to, czy lubimy samochody Fiata, czy wręcz przeciwnie, nie należą do naszej bajki. Wszystkich bez wyjątku zachwyci jednak nowość: Fiat 500 w dwóch popowych odsłonach Star i Rockstar.

Star i Rockstar – prawdziwe gwiazdy

Bogata wersja wyposażenia, eleganckie wykończenie, które bazuje na wersji Lounge – to cechy, które wyróżniają Fiata Star. Chromowane wstawki świetnie podkreślają odświeżone oblicze, podobnie jak stylowe wykończenie wnętrza. Najwięcej do powiedzenia ma tu modna kolorystyka. Nadwozie dostępne jest w metalizowanej bieli w odcieniu różu, z którą świetnie kontrastuje ciemne matowe wnętrze. To auto idealne dla estetów i zakochanych w nowoczesnym designie.

Rockstar prezentuje nieco inny styl niż poprzednik. Znacznie bliżej mu do wersji sportowej, w której dominuje dynamiczność i zwinność. Chromowane wykończenie tym razem podkreśla ciemny kolor nadwozia – szalenie modna butelkową zieleń w ultranowoczesnej matowej wersji. Charakter auta dopełnia blask bijący z wnętrza. Nowoczesne wykończenie, stylowa deska rozdzielcza, wygodne fotele… to auto wręcz zachęca do tego, aby pokazać się nim w miejskiej dżungli!