Wynajem samochodów jest coraz bardziej popularny, a wypożyczalnie nieustannie rozszerzają swoją ofertę. Ponadto to bardzo łatwe rozwiązanie, dzięki czemu nie musimy w trakcie wynajmu martwić o żadne kwestie związane z ubezpieczeniem czy serwisowaniem. Dlaczego warto zatem skorzystać z usług wypożyczalni? Poznaj 3 najważniejsze powody!

Bogata flota samochodów do wynajęcia

Przede wszystkim wypożyczalnie samochodów mogą pochwalić się bogatą flotą, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni dla siebie pojazd spośród wielu modeli aut różnych marek. Najczęściej mamy do dyspozycji samochody premium, sportowe, luksusowe czy typu SUV. Dlatego bez problemu możemy wypożyczyć pojazd zarówno na miasto, jak i na dłuższe podróże. Ponadto mamy okazję przetestować najnowsze modele samochodów oraz postawić na wynajem ekskluzywnych marek. Auta z wypożyczalni są w pełni sprawne oraz bezpieczne, aby zarówno kierowca, jak i pasażer mogli czuć się komfortowo. Chcesz zdecydować się na wynajem Maserati, a może interesują Cię samochody marki Audi? Z pewnością decydując się na wypożyczenie samochodu z wypożyczalni, masz do dyspozycji pojazdy, które mają za zadania przyciągnąć wzrok, pochwalić się mocną jednostką napędową i przekonać do siebie funkcjami oraz dodatkami.

Pełen pakiet ubezpieczeń wraz z serwisowaniem

Niezależnie, czy wynajmujesz samochód na kilka dni, czy kilka miesięcy – zawsze wypożyczalnie oferują auta z pełnym pakietem ubezpieczeń, aby w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji być przygotowanym. W przypadku stłuczki lub kolizji otrzymujesz pomoc od ubezpieczyciela oraz wypożyczalni, a także pokrywane zostają wszystkie koszty. Identycznie dzieje się w momencie, gdy samochód ulega awarii i wymagana jest naprawa w warsztacie. Gdy wypożyczasz samochód na dłuższy okres, korzystając z wynajmu długoterminowego, oprócz uzupełnienia zbiornika paliwa, nie obchodzi Cię właściwie nic. Przeglądy techniczne, serwisowanie, wymiana płynów, czy konieczność zmiany opon sezonowych leży po stronie wypożyczalni.

Minimum formalności

Dużą zaletą wypożyczalni samochodów jest ograniczenie formalności do minimum. W większości przypadkach dokonać rezerwacji możemy online, ponieważ wypożyczalnie umożliwiają taką opcję za pomocą formularza kontaktowego. Jedyne, co musimy zrobić to uzupełnić go odpowiednimi danymi kontaktowymi, wybrać markę i model samochodu oraz usługi dodatkowe (np. odbiór i zwrot pojazdu z dowolnego miejsca). Oczywiście należy dokonać wyboru terminu wynajmu. Wypożyczalnie zazwyczaj posługują się pojęciem:

  • krótkoterminowy wynajem – do miesiąca,
  • średnioterminowy wynajem – do około 2 lat,
  • długoterminowy – (w zależności od danej wypożyczalni) od 12,24,36 miesięcy aż do 5 lat.

Rezerwacji można dokonać oczywiście w siedzibie firmy, telefonicznie czy poprzez adres e-mail. Ponadto wszelkie zasady wynajmu wraz z regulaminem zawarty jest najczęściej na stronie internetowej danej wypożyczalni, a więc wszystkie informacje zgromadzone mamy w jednym miejscu.

Z pewnością warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów nie tylko na co dzień, ale również podczas specjalnych okazji jak np. ślub czy inne imprezy okolicznościowe. To niezwykła wygoda i komfort podczas codziennych sytuacji.

źródło zdjęcia: freepik.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here